Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» починає співпрацю з «Зеленим центром Метінвест Запоріжжя»

Директорка фонду Світлана Ванюхіна взяла участь у вебінарі «Ландшафтний дизайн для ОСББ» у місцевому хабі, де разом із представниками ОСББ та влади обговорила нові перспективи розвитку для оновлення запорізьких дворів та прибудинкових територій. Ця тема наразі активно втілюється у всіх Українських містах, і Запоріжжя – не виключення.

Крім того, місцеві жителі мають багато незвичайних ідей та ентузіазму. Прикрашають території як біля будинку, так і всередині. Це дуже зручно, маючи власний бюджет. За допомогою професіоналів така робота стала вдвічі цікавішою та продуктивнішою, наголосили на заході.

Затишні двори, яскраві рослини та цікаві дизайнерські рішення – це лише частина того, що чекає на активних та ідейних членів ОСББ.

До заходу долучились як активні громадські діячі, так і представники ОСББ та влади.

Наразі до співпраці з командою нашого фонду долучається «Зелений центр Метінвест Запоріжжя», аби розширити можливості та горизонти дій. Свої пропозиції ОСББ змогли озвучити у форматі дискусії. Про подробиці спільних проєктів стане відомо вже зовсім скоро.

Нагадаємо, подібний проєкт саме за ініціативи «Соціальних ініціатив бізнесу» вже був втілений у 2020-му році. 10 ОСББ-переможців отримали проєкти індивідуальних ландшафтних дизайнів для своїх територій.