БО БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» привітав колег із ротарі-клубу

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» привітав ротарі-спільноту. Так, у серці Запоріжжя, на Хортиці, запорізькій ротарі-клуб отримав офиційну хартію від «Rotary International». До події приєдналися директорка благодійного фонду Світлана Ванюхіна та проєктна менеджерка Галина Азарова.

Святкували отримання такого важливого документу з колоритом та смаком – з піснями, народними танцями, у яскравих костюмах. Під час урочистої події колеги ділились планами на майбутнє, враховуючи усі обставини сучасності у Запоріжжі.

Бізнес-спільнота мала змогу поспілкуватись із представниками благодійності та бенефіцарами, аби дізнатись останні світові новини.

Зі свого боку, Світлана Ванюхіна та Галина Азарова подарували від імені фонду представникам вже офіційного запорізького ротарі-клубу велику акварель, яка була написана на пленері «Хортиця крізь віки».

Зображення на полотні символічне, адже міст, зображений на ньому, дуже красномовно демонструє зв’язок між бізнесом та благодійністю. Наразі ж він став ще більш міцним.

Нагадаємо, головний девіз ротарі-спільнот – «Служіння понад себе». У світі існує ціла низка клубів, присвячених благодійним справам та їх втіленню. Наш фонд приєднується до привітань та сподівається на цікаву та продуктивну співпрацю із ротарі-клубом.