COVID-19 - попередити та подолати

COVID-19 - попередити та подолати

Разом з містом, разом зі світом. Зараз слово «коронавірус» настільки міцно вкоренилось у наших свідомостях, що ми вже не уявляємо свого життя без маски та санітайзера. Проте, ще рік тому, епідемія лише починалась.

 Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» швидко відреагував на гостру нестачу засобів індивідуального захисту у лікарнях, тестів, та інших медичних засобів. Як для лікарів, так і для пацієнтів.

Ми пам'ятаємо, наскільки важливо забезпечити усім необхідних лікарів. Вони - герої цього важкого часу, тож і працювати мають відповідно - у суперкостюмах, захисних екранах, рукавичках та сучасних масках. У пік захворюваності по місту ми допомогли з «супергеройським» приладдям, і зараз також тримаємо руку на пульсі.

Майже 1000 літрів  дезінфікуючого засобу, біля 3000  пар медичних рукавичок , тести на COVID-19, захисні окуляри – близько  600 000 гривень – вже таким був бюджет проекту  COVID-19 станом на квітень – травень 2020-го року.

Серед бенефіціарів - кілька запорізьких лікарень - №9, №5. №7, №3, обласні заклади,  у тому числі центр невідкладної медичної допомоги. Допомогу отримали навіть за межами Запорізького краю, у Чернівецькій, Дніпропетровській та Київській областях.

Соціально-незахищені верстви населення отримали не лише свіжий хліб, а і необхідні медикаменти, що були доставлені просто у лікарні. Продовжуємо зберігати спокій, захищати себе та близьких та вчасно звертатися до лікарів. Не закривайте очі на сигнали власного організму, залишайтесь вдома, якщо маєте симптоми застуди. Лише злагоджений підхід стане запорукою перемоги над Covid-19, та сформує розуміння ситуації у місцян.