Кордони допомоги розширились: «Соціальні ініціативи бізнесу» передали пасхальну допомогу в Мелітополі

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» передав благодійну допомогу на території модернізованого хлібокомбінату в Мелітополі.

Кордони допомоги розширюються, тому до пасхальних свят ТМ «Хлібодар» разом із HD-Group та БО БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» передали сотні святкових пасок для незахищених верств населення міста Мелітополь:  комунального некомерційного підприємства «Центр надання соціальних послуг та медичної реабілітації», БО БФ «Все можливо» та ГО «Мелітопольске міське товариство інвалідів». Всього 620 куличів.

Урочистий захід відвідала як влада, так і представники громадськості. Серед запрошених – голова Мелітополя Іван Федоров, народний депутат України Сергій Мінько, керівництво HD-group, колектив Мелітопольського хлібокомбінату.

Як підкреслив генеральний директор HD-Group Борис Шестопалов, Мелітополь – це стратегічно-важливе місто у Запорізькій області, де конче необхідне подібне велике підприємство з розвиненою інфраструктурою. Це створює комфортні умови для інвестицій, робочі місця та звісно, якісну продукцію ТМ «Хлібодар».

Соціально-відповідальний бізнес має працювати, тож як зазначила директорка благодійного фонду «Соціальні ініціативи бізнесу», кордони допомоги від бізнесу до бенефіціарів значно розширилась на ціле місто.

«Ми значно розширили коло знайомств і вже готові сприяти розвитку Мелітополя. Тут надзвичайно активна громада та широке коло однодумців, які готови долучатись до наших проєктів. Наразі ми передаємо пасхальну випічку та вже думаємо над планами на майбутнє, до яких вже долучили Мелітополь».

На території модернізованого Мелітопольского Хлібокомбінату відбулась екскурсія, адже показати тут дійсно є що. Серед нового обладнання слід відзначити цілий ряд сучасної техніки:

  • ротаційні печі і ферментаційні камери фірми Revent (Швеція);
  • машину тістомесильну IBIS (Польща) з можливістю інтенсивного замісу;
  • багетоформуючу машину італійської фірми Forma s.r.l.
  • вакуумний тістоподільник компанії BENIER (Нідерланди);
  • сучасну рогаликову машину від підприємства “Укрпродмашбуд”.

Протягом останнього року було реалізовано два етапи модернізації. Загальна сума коштів, витрачених на реконструкцію будівель та на придбання нового обладнання, склала понад 30 мільйонів гривень.

За словами активної громадської діячки та мелітопольскої волонтерської групи «Патріот» Ольги Леонтьєвої, модернізоване виробництво її вразило – як новими технологіями, так і чистотою та привітливими людьми.

«Такий хліб не лише приємно їсти, ним хочеться ділитись», - додала активістка.

Громадськість ознайомилась з процесом виробництва улюблених хлібобулочних виробів та святкових пасок – з пилу, з жару.

Нагадаємо, «Соціальні ініціативи бізнесу» продовжують впроваджувати корисні проєкти, націлені на вирішення гострих питань серед соціально-незахищеної категорії людей, переселенців, дітей позбавлених батьківської опіки та не тільки.