Меморандум підписано: фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» залучився підтримкою Запорізької обласної ради

У Запорізькій обласній раді відбулось урочисте підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю разом з БО БФ «Соціальні ініціативи бізнесу». На старті проєкту «Озеленення планети -2021» у Запорізькій області подія має особливе значення для обох сторін.

Фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» виступив з боку співорганізатора на місцевому рівні, Запорізька обласна рада представляла увесь Запорізький край, у тому числі ОТГ, сформованих за час реформи децентралізації.

В області до проєкту долучились активні громади, які у рамках проєкту висадять у своїх парках, скверах та інших територіях сотні дерев.

Борис Шестопалов та представниці фонду – директорка Світлана Ванюхіна та проєктна менеджерка Галина Азарова особисто зустрілись з головою області Оленою Жук. Меморандум був підписаний особисто кожною зі сторін

Незважаючи на складні епідеміологічні обставини, дерево висадити все ж можна буде:

Навіть у ковідний рік, коли медицина це наш пріоритет потрібно знаходити зусилля у собі для того аби займатись озелененням міста. Долучитись до Всесвітньої акції “Озеленення планети” можуть всі охочі. Це можуть бути окремі фізичні особи, представники громадських організацій, представники трудових колективів чи бізнесу

Дякую Борису Шестопалову за ідею і енергію, якою ваш благодійний фонд надихає кожного з нас робити корисні справи власними руками. Дуже сподіваюсь, до долучаться не тільки ОСББ міст, а й громади Запорізької області.