Новини

У мене є майбутнє - свято для дітей з прифронтових територій 01.06.2021

Соціальні Ініціативи Бізнесу разом із HD-group виступили благодійними партнерам на заході, який запам'ятається надовго: посмішками, обіймами, цікавими іграми та майстер-класами.

Детальніше
Соціальні ініціативи бізнесу відсвяткували перший день народження 24.05.2021

“Соціальні ініціативи бізнесу” відсвяткували одразу три свята. В свій перший день народження ми нагородили учасників та партнерів “Озеленення планети-2021” у Запорізькій області та презентували новий арт-каталог робіт мистецького пленеру «Хортиця крізь віки».

Детальніше
“Соціальні ініціативи бізнесу” зайняли перше місце у регіональному конкурсі “Благодійна Україна” 19.05.2021

«Перший рік роботи фонду, і вже перше місце у номінації "Місцева благодійність"», - це Світлана Ванюхіна, директорка фонду, не може стримати емоцій, адже серед претендентів кожен був гідний отримати заповітне янголя.

Детальніше
«Озеленення планети - 2021» у Запоріжжі, Україні та світі: результати екоініціативи 26.04.2021

З гордістю повідомляємо, що незважаючи на всі обставини та пандемію, екоініціатива “Озеленення планети-2021” відбулась! Відбулась не лише у Запоріжжі та області, а й в усьому світі.

Детальніше
Кордони допомоги розширились: «Соціальні ініціативи бізнесу» передали пасхальну допомогу в Мелітополі 26.04.2021

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» передав благодійну допомогу на території модернізованого хлібокомбінату в Мелітополі.

Детальніше
У Запоріжжі стартувала еко-ініціатива “Озеленення планети-2021”: як все відбувалося 10.04.2021

Запоріжжя та область стали частиною глобальної еко-ініціативи “Озеленення планети - 2021”. Така подія у регіоні відбулась вже вдруге, проте масштаб озеленення значно виріс.

Детальніше
Меморандум підписано: фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» залучився підтримкою Запорізької обласної ради 07.04.2021

У Запорізькій обласній раді відбулось урочисте підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю разом з БО БФ «Соціальні ініціативи бізнесу». На старті проєкту «Озеленення планети -2021» у Запорізькій області подія має особливе значення для обох сторін.

Детальніше
Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» починає співпрацю з «Зеленим центром Метінвест Запоріжжя» 01.04.2021

Директорка фонду Світлана Ванюхіна взяла участь у вебінарі «Ландшафтний дизайн для ОСББ» у місцевому хабі, де разом із представниками ОСББ та влади обговорила нові перспективи розвитку для оновлення запорізьких дворів та прибудинкових територій. Ця тема наразі активно втілюється у всіх Українських містах, і Запоріжжя – не виключення.

Детальніше
БО БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» привітав колег із ротарі-клубу 21.03.2021

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» привітав ротарі-спільноту. Так, у серці Запоріжжя, на Хортиці, запорізькій ротарі-клуб отримав офиційну хартію від «Rotary International». До події приєдналися директорка благодійного фонду Світлана Ванюхіна та проєктна менеджерка Галина Азарова.

Детальніше
Стартував конкурс на честь першої річниці фонду 15.03.2021

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» продовжує активну діяльність, і вже за перший рік має у списку здобутків низку завершених проєктів.

Та це лише початок, тому що цього року  команда фонду приготувала ще більше цікавих проєктів та ідей.

Детальніше