Підтримка літніх людей

Підтримка літніх людей

Адресна допомога

Запорука повноцінного життя та розвитку – міцне здоров’я та наснага, відповідний душевний стан людини. Та кожен з нас, інколи, втрапляє до таких ситуацій, коли не залишається ні сил, ні навіть думок. Більше того, коли тіло втрачає гнучкість, а розум – ясність. Вік та тягар щоденних турбот гне спини донизу, не залишаючи часу та грошей на себе. Ми говоримо про таку вразливу верству населення як пенсіонери, котрі збирають останні копійки у гаманцеві, аби купити ліки та потішити онуків солодощами, забуваючи про власні потреби. А ще й за квартиру платити, а мінімальна пенсія зовсім не гумова. Одинокі та часто просто голодні, вони потребують не лише жалісливих слів у соцмережах, а і реальної допомоги, адже часто проблем додає слабке здоров’я та імунітет.

Саме тому HD-group, ГО «За права пенсіонерів» та благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» об'єдналися і протягом декількох років надають підтримку таким пенсіонерам.

Не варто залишатися наодинці з бідою

Двічі на тиждень ми доставляємо хліб до пункту роздачі ГО «За права пенсіонерів», де літні люди отримують близько 900 свіжих батонів щотижня. До речі, майже половина пенсіонерів не може самостійно приходити по хліб, тому волонтери громадської організації доставляють харчову допомогу їм додому. Також наш Фонд виділяє фінансову підтримку на організацію гарячих обідів для людей похилого віку, які опинились у дуже скрутному життєвому становищі.

Карантин – не виправданн

Двічі на тиждень пенсіонери відвідують комфортну їдальню, де мають змогу відновити сили за рахунок смачних комплексних обідів, приготованих спеціально для них. У меню – перша та друга страва, салат, чай та випічка. 300 людей на місяць отримують таку смачну, корисну та дуже доречну допомогу.

Проте коронавірус та карантин внесли свої корективи у розпорядок допомоги, який діє з 2019-го року. Наразі пенсіонери отримують харчові набори, аби не ризикувати власним здоров’ям, виходячи на вулицю та перебуваючи у натовпі. Така альтернатива дозволяє підтримувати цюб незахищену верству населення, дотримуючись усіх необхідних правил карантину, встановленим МОЗ.