Розробка індивідуальних ландшафтних дизайнів для ОСББ

Розробка індивідуальних ландшафтних дизайнів для ОСББ

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» на старті «зелених» ініціатив. Цього разу головними героями проєкту стали запорізькі ОСББ. Серед близько 50-ти поданих заявок команда фонду обрала 10 переможців, які отримали унікальний подарунок – індивідуально розроблений ландшафтний дизайн власної прилеглої території.

Учасників обрали методом особистих бесід та консультацій, вивчаючи індивідуальні можливості та потреби кожного будинку. Таким чином, для десяти переможців настав час змін вже влітку 2020-го року, коли і стартував відбір заявок.

Після того, як запоріжці отримали плани оновлення прибудинкових територій, більшість з людей взялись за роботу. Варто відзначити,  фахівці з Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії розробили унікальні плани-дизайни, враховуючи особливості ландшафтів та розміщення, тож другого такого двору не буде ні у кого в місті.

І поки хтось розчищав територію, інші прибирали сміття, готували ґрунт для висадки нових рослин, які закуповували та обирали усі мешканці. Після висадки у землю молодої флори, люди гуртуються біла саджанців. Адже зберегти те, що висадив власноруч – дуже тонка та кропітка справа.

Таким чином, активні місцяни допомагають з озелененням рідного міста, та подають гарний приклад тим, хто ще вагається. 

Благодійний фонд «Соціальні ініціативи бізнесу» на варті зелених стін Запоріжжя – долучайтесь!