Шкільний портфелик - свято в кожну родину

1 вересня – свято для кожної родини, в якої є школярі. Аби воно було яскравим, емоційно наповненим та безтурботним, БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» та ТМ «Хлібодар» продовжує  добру традицію й допомагає сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах. Поєднання прагнень та цінностей БФ «Все можливо»,  БФ «Карітас  Запоріжжя»  та  РМ «Карітас-Спес-Бердянськ» створюють справжнє диво й запалюють одночасно десятки дитячих посмішок.

Адже нові яскраві  шкільні портфелики та канцелярія мотивують діточок до навчання, а дівчаток ще й надихають красою та стилем.

Минулоріч меценат Борис Шестопалов разом із БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» ініціювали підтримку шкільними портфеликами  з Приморська та Запоріжжя, цьогоріч приділили увагу Бердянську й Мелітополю.

У Запоріжжі разом із БФ «Карітас  Запоріжжя»  учні 1-4 класів отримали 40 портфельчиків, у Мелітополі БФ «Все можливо» допоміг вручити 36 аксесуарів, а в Бердянську акції сприяли РМ «Карітас-Спес-Бердянськ»  й передали 24 нових рюкзачків та шкільне приладдя. Загалом допомогу отримали 100 дітей.

Сім’ї ветеранів, переселенців, дітки-сироти та багатодітні родини потребують особливої уваги, тож ТМ «Хлібодар» та БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» й надалі будуть приділяти увагу освітнім  й гуманітарним проєктам, адже найважливіша цінність для кожної людини – її соціальна та професійна реалізація.