Соціальні ініціативи бізнесу відсвяткували перший день народження

“Соціальні ініціативи бізнесу” відсвяткували одразу три свята. В свій перший день народження ми нагородили учасників та партнерів “Озеленення планети-2021” у Запорізькій області та презентували новий арт-каталог робіт мистецького пленеру «Хортиця крізь віки».

Урочиста подія відбулась у ресторані “Мануфактура Розенталь”, де під звуки оплесків команда фонду отримала десятки привітань та побажань.

Захід відвідали представники ЗМІ, влади та громадських організацій, однодумці та просто ідейні люди, які готові щодня змінювати власне місто та країну на краще.

Один рік - це мало, тому що завжди хочеться встигнути зробити більше.

Один рік - це багато, тому що ми знаємо, що вже зробили та маємо чіткий план роботи на майбутнє.

Наша команда щодня вдосконалюється, влаштовує марафони думок та брейн-штурми, тому календар наших подій розпланований далеко вперед, враховуючи усі верстви нашої цільової аудиторії - від найменших до найстарших.

Як зазначив менеджер благодійного фонду “Карітас Запоріжжя” Петро Бойко, “Соціальні ініціативи бізнесу” радо працюють з дітьми: це і цікаві освітні проєкти, і розіграші подарунків, волонтерство та нові знайомства.

Голова громадської організації “За права пенсіонерів” Валерій Фоменко доповнив, що фонд вміє знайти підхід і до найстарших. Самотні пенсіонери отримують хліб та гарячі обіди, а ще залучаються до цікавих заходів. Наприклад, зовсім нещодавно на території Хортицької національної реабілітаційної академії відбулась “Зустріч поколінь”, де пенсіонери разом з дітьми висадили на ділянці гарденотерапії квіти.

Одна із наймасштабніших еко-ініціатив, «Озеленення планети – 2021» у Запоріжжі, співорганізатором якої став саме благодійний фонд “Соціальні ініціативи бізнесу”, а координатором Борис Шестопалов, вже встиг залишити сприятливий еко-слід в історії міста та області.

Цього року, об’єднавшись, небайдужі люди висадили 27 800 дерев у місті та області. Зусилля кожного відмітили на урочистому нагородженні учасників та партнерів.

“Це більше, ніж просто ініціатива та просто озеленення. Ми маємо на меті об’єднати людей у добрій справі, особливо знаючи, яка у нас склалась у місті екологічна ситуація. Закликаю приєднуватись, адже добрі справи зближують країну та цілу планету”, - наголосив голова Наглядової ради фонду Борис Шестопалов.

“Ми висаджували фруктові дерева, тому що це - корисно та смачно. Як для людей, так і для тварин. Більше того, зелені насадження слугують домівкою для багатьох тварин, і разом ми зможемо зробити набагато більше. Вітаю фонд та щиро дякую за цікавий досвід та співпрацю”, - підкреслила директорка ГО “Запорізька зоозахисна ліга”.

Ще одна зелена перлина Запоріжжя - острів Хортиця. Щороку сюди з’їжджаються митці зі всього світу на пленері “Хортиця крізь віки”.

За підтримки “Соціальних ініціатив бізнесу” Національна спілка художників України у Запорізькій области отримала нові каталоги з останнього пленеру. 250 примірників, повних яскравого мистецтва - від картин до витвирів декоративно-прикладного мистецтва.

У ході свята була розіграна сувенірна продукція, яка потрапила до рук щасливчиків на згадку про сьогоднішню подію.

Завершились урочистості святковими фото та обіймами, адже багато хто лише за один рік із дня створення фонду став частиною великою та дружньої родини, яка дійсно знає, що #БізНесеДобро.