“Соціальні ініціативи бізнесу” зайняли перше місце у регіональному конкурсі “Благодійна Україна”

Перший рік роботи фонду, і вже перше місце у номінації «Місцева благодійність»

Національний конкурс «Благодійна Україна» - це один із тих проєктів, який вшановує саме благодійників, і каже їм «дякую» чи не від усього світу.

Від благодійників Запорізького краю на конкурс надійшло 113 заявок. Національна експертна рада, розглядаючи заявки, визначила 26 лауреатів у 8-ми конкурсних номінаціях.

 До церемонії нагородження у Запоріжжі приєднались  24 учасника у 8 номінаціях. Нагородження відбулось у залі Краєзнавчого музею.

І дійсно, «Соціальні ініціативи бізнесу», плідно працюючи лише рік, вже встигли завоювати місце у серцях не лише запоріжців, а і людей з усієї країни. Проєкти фонду націлені на доцільну у наш час мету - показати, як саме бізнес може бути благодійним. Фонд  допоміг і буде допомагати знаходити правильний вектор для роботи - від бізнесу до бенефіціарів.

Завдяки праці фонду та меценатам, пенсіонери мають змогу отримати безкоштовний хліб, діти навчаються новим життєвим цікавинкам і стають лідерами, а дехто вже став справжнім майстром гарденотерапії або висадив не один десяток дерев.

Ми дуже раді, що нас відзначили саме офлайн, а не онлайн, у колі однодумців та колег, які точно знають, як творити дійсно добрі справи. Це мотивує ще більше

Регіональним партнером конкурсу «Благодійна Україна» у Запорізькій області виступив благодійний фонд «Карітас Запоріжжя».