Старт проєкту «Озеленення планети-2021»

Запоріжжя долучилось до всесвітньої акції «Озеленення планети – 2021».

БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» запрошують до всесвітньої акції небайдужих до «здоров’я» планети людей. Потрібно лише заповнити анкету!

Так, вже за гарною традицією за підтримки БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» озеленення Запоріжжя та області стає доступним для всіх і кожного.

Реєстрація на «зелену» акцію вже почалася. Висаджувати дерева можна як індивідуально, так і колективно – від кожного українця, угрупування або навіть ОТГ.

Минулого року завдяки «Озелененню України» у Запоріжжі та області небайдужі люди висадили 82 тисячі 600 дерев.

Цього року масштаб акції виріс у десятки разів, і разом із запоріжцями дерева одночасно будуть саджати у 100 країнах світу! До складу учасників вже долучились відомі меценати, еко-угрупування та навіть діячи культури.

Наразі триває реєстрація та підготовка до старту заходу. Анкету можна знайти тут.

Проєкт "Озеленення планети - 2021" реалізується БФ «ОзелененняУкраїни», ініціатори екоініціативи - Сергій Гайдайчук та Ганна Крисюк. За підтримки Міністерства охорони довкілля та Міністерства закороднних справ України, а також Державного агентства лісових ресурсів України.

Сторінка проєкту у фейсбуці - Озеленення України в Запорізькій області

Співорганізатори у Запорізькій області – група компаній HD-group, БФ «Соціальні ініціативи бізнесу» за особистої підтримки Бориса Шестопалова.