THE TEENS - молодь для молоді

THE TEENS - молодь для молоді

Для молодих та спраглих до знань запоріжців «Соціальні ініціативи бізнесу» відкривають двері у нові можливості.

Проєкт The Teens згуртує активних та зацікавлених з усього Запорізького краю. Якщо тобі від 14 до 18 та ти маєш серйозні наміри змінити власну країну, місто та навколишнє середовище, тобі точно до нас. Якщо ти шукаєш шлях для втілення своїх ідей – екологія, або ж бізнес, маєш величезне бажання поспілкуватись з однодумцями та створити дещо нове на Батьківщині.

Кого ми шукаємо?

20 юних запоріжців, які готові до інтерактивного навчання, створення та презентації власних проєктів та доробок. 35 жителів області, яким нецікаво сидіти на місці та пливти за течією.

Ми підготували максимально цікавий та обґрунтований сьогоднішніми потребами світу план. Більше того, «Соціальним ініціативам бізнесу» цікаво буде познайомитися із молоддю з ОТГ – від найбільших до найменших.

У нас не буде нудно!

Забудь про шкільні уроки та лекції, на яких ти намагався зайняти парту позаду. Тільки вперед і тільки сучасний підхід та необхідні знання впродовж 4,5 місяців (серпень-грудень 2020). The Teens – інтерактив, який ти можеш взяти з собою! Підготуйся до діалогів та дискусій, модульного навчання та співпраці з твоїми однолітками.

Ми радо пропонуємо низку дисциплін, та справжніх професіоналів, які швидко навчать вас сучасним стандартам створення проєктів, їх реалізації та плануванню майбутніх цілей.

  • Критичне мислення та медіаграмотність
  • Емоційний інтелект
  • Фінансова грамотність
  • Екологічна культура
  • Самопрезентація та мистецтво публічних виступів

Як це буде?

Учасники The Teens розподіляться на 4 команди по 5 учасників. Фахівці з дисциплін та ментори будуть уважно стежити за якістю матеріалів та лекцій, обговорюватимуть ідеї та навчальні плани. Кожна з груп наприкінці навчання (6-й тиждень) створить свій унікальний проєкт, який представить своїм молодим колегам з ОТГ. Перед цим проєктні розробки оцінять експерти з кожної галузі, дадуть рекомендації та оцінку.

Не лекціями єдиними

Кожна з висвітлених тем отримає своє продовження у неформальному вигляді, який продумають учасники разом з експертами. 

Що ж таке цей «неформальний вигляд?»

Це короткий відеоролик, тривалістю до 5 хвилин, у яких буде розкритий загальний задум та теза основних дисциплін – екологія, або критичне мислення – усе вивчене можна показати інакше. Показати цікаво та доступно, адже аудиторія проєкту розширюватиметься, а вже створені матеріали стануть цікавою мотивацією для тих, хто хоче, але ще сумнівається.

Крім того, молодь з ОТГ також зафільмує свої успіхи на відео. Дівчата та хлопці розкажуть своїм друзям, знайомим, та просто одноліткам з інших ОТГ чи населених пунктів про вже набуті навички та досвід.

Краще один раз побачити

The Teens – це не просто «вивчив і забув». Це – довгий шлях, і молодь з ОТГ матиме можливість завітати до Запоріжжя, обрати навчальний заклад, побувати на профорієнтації. 

Вже набуті навички учасники The Teens продемонструють на тренінгах, де кожен з них змінить місце з учнівської парти за вчительську. Тобто, підліток стане лектором, та побудує «формально-неформальний» діалог з аудиторією свого віку. Цілком можливо, що й самі вчителі почерпнуть для себе щось нове.

Чому The Teens?

«Соціальні ініціативи бізнесу» розуміють, як важлива для підлітків підготовка до дорослого життя, і ми маємо можливості та знання, якими прагнемо поділитися. Цього не навчать на звичайних шкільних уроках – бізнес-грамотність, або ж емоційний інтелект ще не увійшов до шкільної програми та й навряд чи увійде найближчими роками.

Молодому поколінню необхідна підтримка в ініціативах, та допомога на нелегкому шляху соціалізації. Десятки цікавих знайомств, нові контакти, затребувані на ринку праці навички – усе це може дати The Teens.

Своїх учасників проєкт «проведе» з самого початку – з азів майбутньої професії та сучасних дисциплін, і аж до допомоги з вибором бажаної робочої сфери. Більше того, молодь регіону зможе знайти своїх майбутніх колег та однодумців.