У мене є майбутнє - свято для дітей з прифронтових територій

Соціальні Ініціативи Бізнесу разом із HD-group виступили благодійними партнерам на заході, який запам'ятається надовго: посмішками, обіймами, цікавими іграми та майстер-класами.

Саме сьогодні, у Міжнародний день захисту дітей у Києві відлунав дитячий благодійний проєкт У мене є майбутнє - дитячий благодійний проект. Генеральним партнером якого стало ГУ НП у Києві - Поліція Києва.

Представниці Соціальні Ініціативи Бізнесу радо долучились до святкування, та привезли з собою чарівні подарункові скриньки зі смаколиками від ТМ «Хлібодар».

700 дітей завітали на яскраве свято. Серед них -дітлахи, які проживають на лінії розмежування, сироти, ті, хто втратив батьків в ООС, діти з інвалідністю. Багато хто сьогодні зміг забути про вибухи та війну. Малеча чекала такої можливості дуже довго, адже дехто вже сім років поспіль живе на прифронтовій території.

На свято дитинства завітали зіркові гості, які із задоволенням провели майстер-класи, зробили сотні цікавих світлин та надовго запам'ятались навіть дорослим.

Дитинство - одне, і воно неповторне. Тому давайте не зупинятися і дарувати посмішки (та не тільки!) своїм дітям щодня, щогодини. За будь-якої нагоди. Адже вирости вони завжди встигнуть.