Квітуча й зелена – не лише у віршах українських поетів, а й у тебе за вікном.
Багато хто знає, що наразі ситуація з зеленими насадженнями в Україні, світі та окремих областях дуже невтішна. Екологія, глобальне потепління та людська діяльність знищують флору чи не щодня. Це підтвердили і на Всесвітньому Економічному форумі в Давосі у 2020 році.
Зупинити знищення зелених насаджень майже неможливо, проте завжди э альтернатива.
Чи знали ви, що дерево - найпотужніший природний ресурс на планеті й одночасно один з найбільших живих організмів. Уявіть лише, за рік одне дерево може дати 113 кг кисню, тобто всього лише два дерева здатні забезпечити родину з чотирьох осіб киснем на весь рік.
Посадити дерево – просто, швидко та дуже приємно. А якщо посадити з десяток або сотню? Тисячу? Мільйон чи навіть мільярд?
Такою амбіційною метою загорівся увесь світ – висадити цілий мільярд нових саджанців задля глобального озеленення планети.
Україна активно приєдналась до ініціативи, і сотні думок перетворились у одну велику акцію «Мільйон дерев за добу», яка відбулася у рамках проведення всеукраїнскього проекту «Озеленення України».
Ініціаторами проекту виступили діловий клуб «CEO Club Ukraine» та Національний проект «Книга рекордів України». Також підтримали акцію Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Державне агентство лісових ресурсів України.
У Запорізькій області співорганізаторами акції виступили група компаній «HD-group» та БФ «Соціальні ініціативи бізнесу». Завдяки злагодженій роботі акцію підтримали на всіх рівнях: місцева влада, ДП «Запорізьке лісомисливське господарство», громадські організації, навчальні заклади, ОСББ, представники бізнесу та просто небайдужі громадяни, для яких близькі екологічні цінності. Людей об’єднало бажання змінювати навколишній світ не словом, а ділом, і це, звісно, дасть бажаний результат – кисень та нові насадження.
Завдяки подібним акціям, імідж України та її туристичний потенціал значно підвищується, адже куди приємніше гуляти під чистим блакитним небом та зеленими «стінами»-парками чи лісками. Розуміння того, що кожен з нас внесе необхідну частинку у покращення екосистеми значно сильніше мотивує зберегти та примножити, аніж будь-які лозунги.
Завдання такого унікального проекту-флешмобу: